| anonim_4396 a întrebat:

sunt niko.imi place foarte mult un baiat.cum sa il atrag?

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Salut.
Ai putea incerca prin a discuta cu el. Te apropii,flirtezi cu el,ii zambesti, te uiti in ochii lui si ii dai de inteles ca il placi.happy
Poti sa il inviti apoi la un suc, o inghetata...si il saruti. Sau poate te saruta el. Faci asta in momentul in care vezi ca esti aproape de el si DOAR DACA VREI! In cazul in care o faci cu scarba nu o sa-ti placa.
Daca vezi ca nu raspunde cu acelasi interes, cere-ti scuze si spune-i ca te-ai gandit prost. Nu trebuie sa-ti fie teama sa iti arati sentimentele; asta e ca si cum ti-ar fi teama sa fii tu.

Deci, go on. Pune-te pe agatat si bafta cu tipul ala! happy

3 răspunsuri:
| Alissya_4251 a răspuns:

Buna:*
Trebuie sa te apropii de acel baiat putin cate putinwinking Afla ce ii place, ce il atrage, ce hobby-uri are, etc. Incearca sa fii cat mai naturala, pentru ca el sa te placa pentru ceea ce esti nu pentru ceea ce vrei sa dai impresia ca estiwinking
Ai grija sa nu devi prea insistenta si sa-l stresezi!
Mult succes!

| Cåpåċεl a răspuns:

1)Afla ce aveti in comun
2)Trebuie sa te apropii de acel baiat putin cate putin
3)Afla ce hobby-uri are
4)Sa nu devi prea insistenta.happy
funda?

| yoyoangel18 a răspuns:

Buna.
Afla ce aveti in comun si dupa aceea gaseste diferite motive sa intrii in vorba cu el.Dar sa fi tu insusi.