| faranume_3407 a întrebat:

Imi place de un baiat.Cum sa aflu daca si el ma place? Funda:*:*:*

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Naaaah, merge si chestia cu prietenii, dar crezi ca ei nu o sa-i spuna ca tu ai intrebat? nu tuturor baietilor le place chestia asta. Eu unul, prefer ca atunci cand o fata ma place sa vina sa-mi spuna pur si simplu, nu sa ma ia cu prietenii sau alte chestii din asteahappy
De preferabil, sa il intrebi cand esti numai tu cu el, daca e cu prietenii, aia isi pot bate joc de el, si poate raspunde negativ din cauza lor.

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Buna. Pai...ar trebui sa vorbesti cu prieteni lui apropiati si sa-i intrebi ce parare are acel baiat despre tine. sper ca te-am ajutat :X:X:X:X:X

| ralucamirabela a răspuns:

Intreaba`l straight face
Sau da`ti seama dupa gesturile care le face in prezenta ta happy

| Blondda a răspuns:

Poate ca in unele momente cel mai bine e sa fii tu aia care intreaba. Nu neaparat baiatul trebuie sa faca primul pas. Vorbeste cu el. Intreaba.l cum e idealul lui de fata? Ce il atrage pe el la o fata. Spune.i ca il placi. Multi baieti apreciaza asta.