| ARSSS a întrebat:

Am 17 ani si Imi place de o fata cu un an mai mica decat mine, o cunosc de mult dar problema este ca nu stiu cum sa-i spun acest lucru de teama sa nu o pierd. Am primit multe sfaturi, cum ca ar trebui sa fac, ce am facut si pana acum cu fostele.
Acest lucru mii se intampla pentru prima oara, deoarece parca simt ceva mai special pentru aceasta fata... nu stiu ce se intampla laughing)thinking Cu toate cu care am fost, am stiut cum sa le iau, dar faza e ca de celelalte nu imi pasa asa mult.
Sunt genul de baiat glumetz, mai petrecaretz, pe care-l cunoaste tot liceul. Ea este genul de fata mai retrasa, mai la locul ei, si cu care fac dans, si vede ce "prostii" fac.
Poate ea cauta un baiat, ca si ea, adica si el un pic mai retras, la locul lui.
Cand vorbesc sau stau cu ea, se poarta/vorbeste foarte frumos, dar ea asa face cu toata lumea :X, si de aceea nu-mi dau seama, daca simte si ea ceva pentru me thinking
Ce sfaturi imi dati?
( si pentru prima oara cand cer ajutorul persoanelor care nu le cunosc laughing) big grin )

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu stiu trimite un prieten sa o intrebe sau o prietena.

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Incearca sa ii dai de inteles ca o placi, prin gesturi, vorbe, dar nu o lua asa din prima, daca este o persoana mai retrasa se va speria mul mai usor si te va ocoli.Baga-te si tu mult mai desin seama cu ea si incearca sa te porti mai diferit cu ea fata de celelalte fete.
Multi pupici si succes kiss

| Anahiteamo a răspuns:

Pai ar trebui sa iii spui ca o placi... poate si ea te place. poate ii place felul tau de a fi dar nu vrea sa-ti spuna. incearca. si daca spune nu spune. i ca vrei sa ramaneti in continuare prieteni si ca nu vrei sa o pierzi. nu stii daca nu incerci. Bafta!:*

| ARSSS explică:

Pwner fac pariu ca o duc mai bine decat u cu scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fratioare, si tu esti fante de ghinda? ba si eu sunt taur comunal.nu prea mai am pe cine pali, in comuna mea, si am venit la oras. e coada la usa mea.pai daca esti fante de trefla, nu trebuia sa cada pe spate? numa cand te-a vazut? e de necrezut. e prima data cand aud asa ceva.nici nu stiu ce sfat sa-ti dau.

Răspuns utilizator avertizat