| Sely_3806 a întrebat:

Buna am 9 ani si mama nu ma lasa sa ma imbrac cum vreau eu. Adica are 29 de ani stie sa ma imbrace dar vreau sa-mi combin singura hainele. Ce sa-i spun sa ma lase sa ma imbrac cum vreaau?

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Nu vreau să mă bag foarte mult în discuție,decât îți voi da o idee.
Spune-i mamei tale că ai mai crescut și că vrei să înveți să îți combini singură hainele.
Dacă nu este de acord,nu insista,se va supăra și mai tare.
Lasă hainele,nu cred că mama ta îți cumpără haine urâte și,, ieftine".

Numai bine!
Nu asculta după Flav, mereu face așa.Trebuie să comenteze, dar sunt sigură că stătea cu toate la gură când era mic. Nu îi asculta sfaturile lui de nimic, nu merită!

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

La 9 ani umblam cu tenisii rupti si nu aveam pretentii ca tine. Combina la scoala cifrele si literele, lasa aerele de domnisoara, fetito!

Răspuns utilizator avertizat
| dianadiana2000 a răspuns:

Pai poate uh vrei sa te imbraci putin indecent...stii? sh de aceea poate nu te lasa, in orice caz nici mie nu'mi plcsa mi se spuna cum sa ma imbrac! eu pur si simplu nu le zic nimic si ma prefac ca nu se intampla nimic sh ma imbrak km vreauwinking

| Bibb1 a răspuns:

Deocamdata iNbracate cum vrea mama ta. esti prea mica sa te iNbraci cum vrei tu.

si iti dau un pont. deschide cartea de romana...sau esti certata cu ea?

| Bibb1 a răspuns:

Cele mai bune ce?laughing

| Sely_3806 explică:

Bibb sa stii ca am cele mai bune din clasa

| Sely_3806 explică:

Note. scuze dar m-am dus la masa si mi-a scris o prietena.

| Raawrrr a răspuns:

Nu va mai bagati daca vreti ii raspundeti la intrebare daca nu nu nu bagati aici comentarii aiurea treaba voastra daca nati avut ce are easi plus nu cred ca e o infractiune sa ne imbracam cu ce vrem inca de la varsta asa mai mici

| cristina98alina a răspuns:

Nu mai bagti comentari ca's de prost gus... ajutati-o ca si noi am fost la fel ca eawinking