| grayWolf a întrebat:

am auzit ca o fata atunci cand nu se poate abtine sa nu zambeasca si te priveste direct in ochi inseamna ca ii place de tine. am o colega exact asa care de fiecare data cand vorbesc cu ea e toata numai un zambet. oare asta sa fie?

2 răspunsuri:
| angel09 a răspuns:

Buna! cel mai bine e sa o intrebi ce gaseste asa amuzant? poate ai ceva pe fata...sau poate chiar te place.Fa si tu acelasi lucru zambestei poate te va intreba ea dc zambesti? Bafta!

| m3m0 a răspuns:

Nu-i chiar adevarat, pentru ca, vz u...s-ar putea sa rada din alt motiv+ e logic ca atunci cand cineva vb k tine, tu nu te uiti in ochii acelei persoane? si eu fac asa cu unu' dn clasa d la mine da nu-mi place d el, doar k e foarte energic si scotoceste mereu in penaru/cartile mele(de curiozitate ), si seamana k-un soarece, si de aia rad uneori laughing