| devil2279 a întrebat:

Credeti ca daca o fata imi zambeste mereu cand ma vede ma place? Adica eu o iubesc mult pe ea dar m-am certat cu ea si ea nu vrea nici sa ma priveasca in ochi evita asta, iar cand o face nu se poate abtine sa imi zambeasca oricat de suparata ar fi pe mine.
Deci ce credeti ma place si ea? sad

1 răspuns:
| Fizy93 a răspuns:

Nu e 100% ca te place, dar e 100% ca nu stii ce e iubirea cand zici ca o iubesti. Nu stii ce e aia!
Eu zic sa mai incerci sa vezi daca te place, cheam-o la un suc, daca dupa o saptamana-doua nu vrea nici cum sa vorbeasca cu tine... da-i pace, inseamna ca doar te-a privit asa... daca te priveste nu e 100% ca te place tongue Succes!