| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare,cand ies afara o fata, vrea sa ma gadile.Si cand ma uit in ochii ei incepe sa zambeasca si sa rada de fiecare data cand ma intalnesc cu ea imi da un zambet, credeti ca ma place? Desi niste prieteni au intrebato daca ma place si ea a zis nu laughing

8 răspunsuri:
| JustMe47 a răspuns:

Foarte posibil sa te placa, incearca sa vorbesti cu ea in particular, sau sa te dai la ea... Depinde cum esti tu, si cum e ea.

| 니코 a răspuns:

Normal ca nu o sa le spuna asta prietenilor tai ca dupa aia o sa-ti spuna tie

| Phoenix231 a răspuns:

Pfoi daca nu observi ca te place inseamna ca esti orb prietenash.

| AalaBalaPortocalaa a răspuns:

Dap.Sigur te place.

| ScreamoTime a răspuns:

Categoric DA! ^^

| alexutz10 a răspuns:

Depinde....si mie mi s-a intamplat daca ma gandesc bine si fata respectiva nu ma placea...

| traxes a răspuns:

O fata niciodata nu iti va da o dovada asa de evidenta de iubire, eu spun ca esti cu ea in zona prieteniei si atat!

| Rares1223 a răspuns:

Intreab-o nu ai nimic de pierdut iti garantez, fa-ti putin curaj si vei afla tu singur raspunsul...Succes!