| Adrian_Adi_1995_yPVt a întrebat:

Bună, am avut o relație acum vreo 2 ani și as vrea sa vorbesc cu fosta mea stiu ca nu este într-o relatie dar sunt blocat peste tot pe retelele de socializare, stiu unde sta și unde lucrează, ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Silviullet a răspuns:

Daca ai facut tu greseala cand v-ati despartit, nu incerca nimic.
Daca ati fost de comun acord fara certuri, pur si simplu mergi la ea si spui ce ai pe suflet pe direct, ea va lua decizia finala.

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să vorbești despre ce?

| Mosotti a răspuns:

Pai de ce sa vb cu fosta daca ea nu te mai vrea?! Ce rost are? Ca de aia te-a blocat, ca nu mai vrea sa aiba de a face cu tine.

| 1997onur a răspuns:

Tea înșelat de mult cu alți10000% și va mai urma și alți 1000000% ia nu este singur1000000% sigur are pe alți 100000%

| MValentin a răspuns:

Nu fi disperat omulerolling on the floor)

| 120bulevard a răspuns:

Acum 2 ani... Fosta e fosta pentru un motiv anume, las-o balta, probabil e acum cu unul si nu are chef de mutra ta, gaseste-ti si tu o fata care sa te faca fericit.

| Maraa345 a răspuns:

Da-i paceee...

| andreidmbm a răspuns:

Daca esti blocat peste tot inseamna ca nu vrea sa vorbeasca cu tine. Sau daca vrei sa tragi de o relatie care n-o sa mearga a doua oara daca din prima nu a mers, intersecteaza-te cu ea cand iese de la lucru. Fa sa para o intalnire accidentala.

| Bronson1 a răspuns:

Fa-i la comanda un buchet mare de flori, ia-i niste praline, si cand iese de la lucru, cazi in genunchi si spune-i ca vei fi sclavul ei daca iti mai da o sansa, ca poate sa faca ce vrea cu tine, doar sa te ia inapoi; ca nu te intereseaza daca o va face cu altii, tu vei fi acolo pentru a-i face un masaj de relaxare dupa, si vei trai doar pentru a-o satisface pe dansa! I se va inmuia inima si...

Fratioare, buna dimineata! Hello?
Sa nu cumva sa mai iei legatura cu ea. Asta te va face sa pari disperat, si o sa stearga prafu' cu tine. Sunt femei pe lumea asta cate mere-ntro livada, gata sa fie culese de niste "maini pricepute." Nu fi disperat, pentru ca nu e o caracteristica atragatoare, ba dimpotriva. Daca tie ti-ar placea sa ai o femeie disperata care plange la picioarele tale sa o f#^!, ei bine, unei femei i s-ar parea dezgustator sa faca asta un barbat. Sunt prea multi disperati care ar face-o oricand, deci tu trebuie sa fii barbatu 'cela cu stil, care nu are nevoie de p^#!@, ci p^#!@ are nevoie de el! Mergi pe drumul asta si vei fi un barbatel fericit! Hai, bafta la cules!