| kevinnn19 a întrebat:

....as avea nevoie de ceva sfaturi in legatura cu urmatoarea situatie.Imi place de o fata dar nu am curaj sa o invit la un suc cred ca mi-e frica sa nu ma refuze(am 19ani).Am avut doar o prietena si nici nu prea stiu cum sa procedez, ce sa vorbesc cu ea plus ca n-am mai vorbit de o perioada destul de mare de timp cu ea(nu prea intra pe retelele de socializare).Imi puteti da ceva sfaturi? multumesc

2 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Fi barbat.Invit-o la un suc, simplu. Daca te v-a refuza, n-are nimic mergi inainte dar macar sti.
dar daca nu te refuza si veti forma un cuplu frumos! Again: Fi Barbat!

| hummmer a răspuns:

Si ea e minora sau ce? Ia initiativa si invit-o ca viata e scurta si te trezesti ca e cu altul in timp ce tu stai si te gandesti ce sa faci.
Ce poate sa iti zica la invitatia ta? Da sau Nu.