| Rebbbeca a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.Imi place un baiat din clasa care in semestul 2 mi-a spus ca nu ma place straight face. In semestul doi primul lucru care-l face cand vine la scoala e sa se bage in discutie cu mine.Credeti ca ma place? Eu il mai plac.

Răspuns Câştigător
| zacrazy a răspuns:

Daca vorbeste cu tine nu inseamna neaparat ca te place in sensul in care vrei tu sa te placa. Poate e doar politicos sau ii face placere sa poarte o conversatie cu tine. Asteapta si vezi cum decurg lucrurile.

4 răspunsuri:
| phantom1234 a răspuns:

Poate.mai asteapta si veyi ca comprtament are.

| Picipuu a răspuns:

Sigur inca te place dar ii este frica sa recunoascawinking
Nu te descuraja sigur ai sanse mariwinking

| MiSk a răspuns:

Mdah si-a dat seama ca te place.Intreaba-l.Si cand sta de vorba cu tine nu il evita, ca cine sti epoate isi schimba iar pararea laughing

| adynutza_9365 a răspuns:

KokO nu ai dreptate pmd evital ii place de tine dar ii e rusine sa recunoasca evital si vei vedia cum o sa se simta