| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.Imi place de un baiat numai ca el s-a mutat din scoala. Am rugat o colega care vorbeste cu el zilnic sa-l intrebe ce crede despre mine. Raspunsul nu a fost tocmai bun. Si mia mai zis ca ii place o fata din clasa de la el. Dar eu stiam, ca nu prea il cunoaste foare bine pe el ca ea nu a fot atunci (ea a venit cand s-a mutat el)si cred ca ma mintit.Acum nu stiu ce sa fac. Vreau sai aflu parola de la mes sa. i vad conversatia. Dar daca este adevarat ce pot sa fac ca sa ma placa? Macar ca o prietena buna. El inainte m-a placut dar eu nu eram asa atrasa de el si nu prea il bagam in seama. Ce pot sa fac? ajutati-ma va rogggg!

Răspuns Câştigător
| dyabla01 a răspuns:

Pai gasiti lucruri in comun, discutati despre aceleasi lucruri intereseaza-te de ce ii place si asa vei stii despre ce sa vb. Daca vrei sa atragi atentia poti sa iti faci chiar si o schimbare de look.

1 răspuns:
| VaLyCa a răspuns:

Impusca-te. lasa astea laughing