| Dina2306 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Va fi ziua iubitului meu, va implini 30 de ani si vreau sa ii fac un cadou, iar chestii banale ca ceasuri, parfumuri, haine i-am tot luat. Anul acesta vreau ceva diferit, ceva original si pe care sa si-l aduca aminte peste ani. Imi e greu sa ii fac cadou ceva pentru ca orice vede si vrea isi ia sau ne facem cadouri in restul timpului. Please help!

5 răspunsuri:
| Andreeamatache a răspuns:

Buna! Poți cumpara o agenda frumoasa. In acea agenda vei scrie 30 de motive pentru care il iubești. I-am facut asa mamei si prima data a fost "O, Ok... O agenda..." Dar dupa ce s-a uitat ce era acolo i-a placut mult. Sunt de părere ca nu lucrurile materiale sunt importante. Cred ca i-ar plăcea. Sper sa te fi ajutat! Succes happy

| Ana2333 a răspuns:

Buna! Poti incerca sa ii faci ceva handmade, ca un album de fotografii, un portofel care il va tine tot timpul la el, ceva simbolic poate legat de primul loc in care v-ati cunoscut.

| RoseBlack01 a răspuns:

Poate ai putea sa mergi la un restaurant luxos iar tu sa platesti. Ar fi interesant si de asemenea romantic. In rest, ai putea sa-i scrii sau sa-i desenezi ceva. Dar avand 30 de ani, ar fi un pic cam copilaros. Cel mai bine ar fi sa mergeti la restaurant. Dar ai putea sa faci si un colaj cu poze. Ar fi destul de okay. Colaj cu poze si restaurant. Sunt sigura ca i-ar placea.

| trandafirulnegrudininimata a răspuns:

Iai o vacanta in muntisau unde vrea el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îi vopsesc o cană cu vopsea acrilică. Avem un simbol secret, un fel de limbaj între noi doi, voi picta simbolul acela pe cană.
Dacă nu-ţi place ideea aceasta, poţi să-i faci un tricou cu fotografia voastră.
Vom dărui unul celuilalt la nuntă câte un tricou mai elegant cu inscripţiile Mrs. pentru mine și Mr. pentru el, poţi să te gândești și la așa ceva dacă lucrurile sunt serioase.