| Dina2306 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Va fi ziua iubitului meu, va implini 30 de ani si vreau sa ii fac un cadou, iar chestii banale ca ceasuri, parfumuri, haine i-am tot luat. Anul acesta vreau ceva diferit, ceva original si pe care sa si-l aduca aminte peste ani. Imi e greu sa ii fac cadou ceva pentru ca orice vede si vrea isi ia sau ne facem cadouri in restul timpului. Please help! happy

10 răspunsuri:
| cosmin986522 a răspuns:

In primul rand cat timp aveti de relatie?

| Dina2306 explică (pentru cosmin986522):

De craciun am facut un an.

| cosmin986522 a răspuns (pentru Dina2306):

Incearca un tablou cu voi doi daca zici sa fie ceva de neuitat

| sofisis a răspuns:

Surprinde-l cu o excursie intr-un loc relaxant si frumos.

| En3Rgi a răspuns:

Pai asta sti numai tu ce ii place. Daca vrei ceva original trebuie sa gandesti tu ce ca noi nu il cunoastem ca sa putem sa te ajutam.Cel putin eu nu am idei.Nu stiu ce ii place.Incearca sa faci ceva, sa combini ceva, incat sa iasa ceva ce ii place lui sa faca cel mai mult.Ai putea sa il scoti la o cina romantica undeva intr-un loc special. Unde v-ati intalnit prima oara.Sau sa ii faci un film.Nu stiu.Bafta!

| ONE123456789 a răspuns:

Buna! Pai, eu nu il cunosc pe iubitul tau, dar daca vrei ceva cat mai original, cumpara/i un fel de tablou unde poti pune mai multe poze cu voi. Este ceva unic, acelasi cadou i l/am facut si eu celei mai bune prietene ale mele si s/a bucurat foarte tare. Inca un gest frumos ar fi sa ii pregatesti o cina romantica, si sa pregatesti totul intr/un mod romantic, cu muzica si lumanari. Eu cred ca s/ar bucura. Sper ca te/am putut ajuta! Multa bafta!

| 4psiho a răspuns:

Dacă nu i-ai oferit niciodată, fă-i un sex oral, sigur îl va ține minte mai ales dacă ți-a bătut niște apropouri și l-ai refuzat până acum.

| marriancosmin a răspuns:

La sfârşitul petrecerii când se liniştesc lucrurile cumpără ceva vin roşu, dar mai scump, beţi amândoi, încearcă să porţi negru la lenjeria intima, asta dacă ai culoarea tenului deschisă, dar asta nu prea contează dacă te iubește nu o să conteze, îmbată-l, dar pretinzi că nu vrei să faci sex, când vă băgaţi la somn, urca-te pe el, sărut și vezi tu, baftãã!

| Alexandrrrra88 a răspuns:

La multi ani! Eu zic sa-i iei un set de barbierit de lux :D Cred ca ii va placea si e potrivit pentru varsta. M-am inspirat de aici: https://www.my-man.ro/......de-varsta/

| mihai200112 a răspuns:

O partida de sex foarte buna cred ca l-ar satisface