| Natsuki a întrebat:

Buna am niste nume care imi plac foarte mult,dar,nu stiu cu ce nume se mai potrivesc
Fete:Emima,Emilia,Mihaela si Ligia
Baieti:Natanael,Emanuel,Onisim si Sebastian
De ex:Ana Maria,Denisa Ramona, Andrada Cornelia...Multumesc, dau funda.

8 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Mi se par interesant combinatiile:

Emanuel Onanis sau
Emanuela Cordelia

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Dar care e problema, si nevoia de nume? Facem un catalog planetar al numelor sau suntem la camera ascunsa?

| Natsuki explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

laughing nu laughing doar ma intereseaza pe mine

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Natsuki):

Ok, eu cunosc o fata pe nume Elisa Georgiana. Cum suna?

| vocea a răspuns:

Buna mie mi-ar place Ligia Maria, Andrada Mihaela, Emilia Elena, iar la baieti Sebastian Andrei, Petrut Emanuel

| FaraNumePls a răspuns:

Gina Cristina, Andrei Gavrilă, Strachinescu Cristian, Nici Octavia, Andreea Stanciu, Bogdan Emil, Alexandra Stan, Victor Sebastian.
Nu mă pricep dar sper ca îți place

| IonelaMacovei a răspuns:

Denisa Mihaela, Ligia Florentina, Emanuel Dumitru, Sebastian Andrei

| DianneNH a răspuns:

Daca le cuplez doar pe cele de acolo, imi place cum suna Mihaela Emilia si Sebastian Onisim...si daca le pun cu alte nume: Anastasia Emima si Emanuel Dragos. Sper ca te ajuta