| LeonardZU a întrebat:

am o intrebare, cum pot sa spun unei fete ca o plac si sa fim împreună am fost cam grăbit sa ferit de mine si nu stiu daca ii place sau nu de mine pe mine nu ma interesează daca nu ma place doar ca vreu sa stiu dacă merge sa continui cu ia, am 13 anii, poza e din 2010 laughing)

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca i-ai spus deja si nu ti-a raspuns, las-o balta.
Daca nu i-ai spus, nici nu ii spune. Arata-i prin fapte ca iti place de ea. Invit-o pe afara, ofera-i o floare (merge chiar daca sunteti micuti), distreaz-o, fa-o sa rada, fa-i complimente.