| fetelerebele a întrebat:

Buna am o mare problema nu stiu de ce dar toate prietenele mele sunt asa de un minut doua cu mine si apoi pleaca la alta fata si etc dar nu inteleg am zis ca o sa fim celemai bune prietene nu unde e una sa fie si cealalta si.......totusi nu nu e asa de ce eu tin la ea dar ea la mine nu ce sa fac vreau si eu o prietena adevarata sa ne putem spune secrete etc cine vrea sa fim sa-mi dati niste id si sa vb mai mult multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Deeiutsa a răspuns:

O prietena buna e greu de gasit iti spun sincer:*:*
Eu acum am 2 prietene foarte bune dar crede'ma le'am cautatb foarte mult sa zic asa, chiar daca ne cunoasteam de mici nu ne suportam, iar acum suntem BFFlove struck... Toate se vor intampla la momentul potrivit vei vedea:*

| fetelerebele explică (pentru Deeiutsa):

Dar .....am asteptat mult timp si inca nu ma tradeaza pe cand eu nu asta nu e CORECT

| Deeiutsa a răspuns (pentru fetelerebele):

Unele lucruri in viata nu sunt corectesad

| Emily_Emy_1998 a răspuns:

Eu am trecut prin ceea ce treci tu, si am hotarat ca e mai bine sa le las balta.ele doar se folosesc de tine.nu le mai baga in seama o perioada, si dupa se vezi cum vin la tine si in genuchi, dar nu le da importanta daca vezi ca ele continua la fel. sper ca ti-am fost de folos happy