| Sweet lollipop a întrebat:

am o mica problema:d se apropie ziua tata; ui meu si nu prea stiu ce sa ii iau...va rog dati`mi niste sfaturi. Cel mai bun cadou >=funditabig grin

Răspuns Câştigător
| alexush a răspuns:

Eu cred ca ceva mic e mai dragut decat ceva mare.pe mine unu cadourile mici ma impresioneaza si sa fie date din suflet.un breloc cu numele tau pe el, o cana cu cateva randuri, o pipa daca e fumator.am cumparat eu una si am dat 20 de lei.o bricheta de la zippo.mi-am luat una dar nu e de la zippo. seamana.8 lei. tine minte. ceva mic si din suflet.am primit de la colegu meu de majoratu meu un pix.care inseamna mult pentru mine.da.nu scriu cu el.dar il vad mereu acolo si stiu ca e de la cel mai bun prieten.la multi ani tatalui tau.

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

O carte, o cravată, o cămaşă, un parfum, un set cu aftershave and stuff happy, un ceas eventual...

| anutza a răspuns:

Carte
cana personalizata
sapca
borseta
portofel
breloc
fular
rama foto
agenda
parfum
ceva de ras

| SweetElena93 a răspuns:

Ceva personalizat cu numele lui sau ceva amuzantwinking

| Sweet lollipop explică:

Multumesc mult tuturor:*

| TheDenysuka99 a răspuns:

Pai cel mai potrivit cred ca ar fi un parfum pentru barbati de la playboy...armani vezi tuwinking. este potrivit fiindca este si barbat...si cred ca l-ar impresiona sau sa ii faci un discurs depre " Cel mai bun tata " nu stiu cred ca orice cadou ii vei lua el te va iubii mult k doar esti fiica lui si acest gest pentru el il emotioneaza f. tarebig grinbig grin