| vasiliustefan98 a întrebat:

Buna!
Am o colega draguta din clasa care se apropie ziua ei,imi dati niste sfaturi ce cadou sa ii fac, pentru ca si ea mia acordat o mica atentie mie...
Sunt in clasa a 6a! Trecwinking
Dau funda la cel mai bun raspuns

7 răspunsuri:
| floriasdfg a răspuns:

îi poţi lua un parfum sau unul sau mai multe produse de îngrijire dacă ştii că foloseşte, dacă nu, ceva de îmbrăcat sau o cutie de bijuterii cu ceva înauntru (un lănţişor, o pereche de cercei etc.) sau o geantă. depinde acum şi ce lucruri îi plac ei.

| lalaballet a răspuns:

O carte

| MihaelaMiikii a răspuns:

Buna! Daca are o petrecere si te duci la petrecere ii poti cumpara un tricou dragut cu niste desene amuzante laughing si de ce nu un lantisor, sunt acele lantisoare BFF-cu o jumatatea la ea, o jumatate la tine-. ii mai poti lu si un urs de plus, sau ceva care sa ii aminteasca de tine oricum happy Daca nu isi face ziua si doar vrei tu sa ii dai ceva simbolic, ii poti cumpara doar o bratara draguta si simpla sau un lantisor cum am spus mai sus, si o felicitare. Foarte frumos gestul tau, La multi ani pentru prietena ta! Bafta happy

| lianaiovan a răspuns:

Varsta?

| PamPam123 a răspuns (pentru lianaiovan):

A spus ca trece a VI-a.

| lianaiovan a răspuns:

Buna! Ii poti da colegei tale o bratara, o carte, ceva de imbracaminte si chiar un parfum. Succes si spune-i la multi ani din partea meawinking

| didiii901 a răspuns:

Poti sa ii cumperici o cutie de bijuterii si o bratara in ea sau niste cercei sau o bratara daca ii place sa citeasca o carte. mai poti sa ii cumperi si o bluza si un sparay...