| anutzza95 a întrebat:

Am o nelamurire.Sunt indragostita de un baiat.La prietenii mei spune ca nu ma place iar acum o saptamana am fost intr-o excursie cu mai multi din scoala si a fost si el, el tot se baga in seama cu mine, iar eu i-am spus sa ma lase in pace pentru ca eram suparata pe el ca a spus la 2 prietene ca daca stia ca vin in excursie nu mai venea.Cand ne intoarcem din excursie se tot baga in seama cu mine si asa m-am bagat si eu in seama cu el,se purta foarte frumos cu mine,m-a luat de mana sa ma urc pe un pod, m-a intrebat cine cu cine ma duc acasa din centru, am stat amandoi pe scaun...si nu stiu ce sa mai cred, ce vrea, ma zapacit de tot baiatu asta si nu am curajul sa ii spun ca il plac din cauza la ce a spus prietenilor mei.

Răspuns Câştigător
| catalinnaelena a răspuns:

Pastreaza o oarecare distanta de el, pana nu eti convina % ca tine la tine, dupa ii te poti destainui. exista si posibilitatea ca el sa se prefaca fata de tine, ca mai apoi sa rada de tine si sa.ti strice imaginea in fata prietenilor. multa bafta!

4 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Cred ca numai se joaca cu tine.

| CLDaraBomMinzy a răspuns:

Prin lucrurile "mai rele" pe care le spune despre tine vrea probabil să te facă geloasă ca să fie sigur că-l placi!

| dinumario a răspuns:

Frica= pierdere lasa-l pe el si cand esti foarte apropiata de el spune-i cr simti

| anutzza95 explică:

Si am uitat sa spun ca in urma cu 6 luni el a vrut sa stea cu mine, iar eu nu am vrut cu toate ca il placeam si atunci dar ma gandeam ca e mai mic cu 3 ani ca mine