| anonim_4396 a întrebat:

am o prietena si vrem sa ne facem propria noastra aniversare dar nu stim pe ce data.

Răspuns Câştigător
| BrokenAndDark a răspuns:

Pai...ati putea sa faceti aniversarea pe data cand v-ati cunoscut. sau daca nu stiti cand a fost acel moment puteti sa faceti aniversarea in data in care vi s-a intamplat ceva frumos voua... adevarul este ca nu conteaza pe ce data faceti aniversare, conteaza sa o faceti de fiecare data impreuna, ca doua prietene, alaturi de ceilalti amici. :*:*:* fundita?

5 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

De ziua copilului. Atunci e oricum aniversarea voastra.

| Catheryne a răspuns:

Pai este simplu :in ziua cand v-ati cunoscut sau in ziua cand v-ati imprietenit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

11.11.2011 anul asta. la anul 12.12. 2012. Ce zici?

Răspuns utilizator avertizat
| CreatzaDeEa a răspuns:

Incercati sa va amintiti data in care v-ati cunoscut