| MocanuAlina2006 a întrebat:

Bună, am o problemă cam mare pentru mine. Iubitul meu nu-mi mai răspunde deloc de ieri dimineață, i-am dat msj aseară și m-a lăsat pe seen totuși ce este mai creepy este că data încă o are pusă la profil la el. Am incercat sa dau de el și nimic doar seen, ce are oare? Ce mă sfătuiți să fac? Să îl las? Sau nu stiu efectiv nu răspunde doar seen.Va rog vreau sa ies din situația asta neplăcută.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la el acasa sa vezi ce s-a intamplat!
Sau suna la printii ori prietenii lui, sa mearag de urgenta cineva la el acasa.

| Lupică27 a răspuns:

A fost rapit de extraterestrii

| Dragobeta a răspuns:

S-a insurat omul. laughing

Ce inseamna ca data este pusa la profil? Pe ce platforma?