| dlove a întrebat:

Am o relatie cu un baiat, ne iubim, dar eu as vrea sa ma despart de el, pentru ca sunt prea mica pentru o relatie. Ce sfaturi imi puteti da?

2 răspunsuri:
| kiddutsa01 a răspuns:

Simplu ^^ : Traieste viata happy. Este pacat sa te desparti de el, daca il iubesti. Poate cand o sa il vezi cu alta o sa iti para rau de ce ai facut.winking Incearca sa dovedesti ca poti fi tu insati, chiar daca unii spun ca esti prea mica. straight face asta nu prea conteaza intr'o relatiewinking Daca si el te iubeste cat il iubesti si tu totul este ok.winking

| simplythebest123 a răspuns:

Eu spun ca daca va iubiti nu trebuie sa va despartiti. Iubirea nu are virsta. Oricum gura lumii niciodata nu o astupi, asa ca nu e cazul sa faci greseala pe care o vei regreta mai apoi. Fii tu insati, fara sa-ti pese de iti spun altii, nu te lasa influentata de ceea ce zic altii..Despartindu-te de el, il vei rani, iar durerea provocata lui te va atinge. lasa lucrurile asa cum sunt si bucura-te de viata, caci viata e frumoasa happy