| marcymarcela a întrebat:

Buna am si eu nevoie de un sfat. iubitul meu nu mai raspunde la telefon si nu stiu ce sa fac... trebuie sa vorbesc cu el sper macar sa imi raspunda la un mesaj ceva... am nevoie urgenta de un sfat dau funda

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate nu mai are credit sau este in zona fara acoperire.

| darrio2007 a răspuns:

Poate are si el putina treaba.Sau poate ca se simte cam controlat de tine.Simte si el nevoia sa fie singur, cateodata.

| IloveME a răspuns:

Poate este iesit si din greseala si-a uitat telefonul acasa!
Lasa-i un msj in care ii poti spune pentru ce il tot suni si cand va vedea mesajul te va suna!
Nu dispera! ti se poate intampla si tie!

| tuGatita a răspuns:

Ti-a raspuns? ce facea?

| neutrino a răspuns:

Relatia ta a luat sfarsit si iubitul tau nu mai doreste sa mai auda de tine.

| marcymarcela explică (pentru neutrino):

Problema este ca relatia noastra nu a lu at sfarsit doar am vb acum maxim 4 ore da nu stiu ce face acum de ce nu raspunde... de despartit nu se pune problema chiar si eu daca as fii vrut el nu ar fi de acord... da nu inteleg ce face

| Oana92 a răspuns (pentru marcymarcela):

Poate doarme, are telefonul pe silent, asculta muzica si nu il aude sau poate l-a pierdut. incearca sa-i suni parintii sau un prieten, sau poate are un numar de fix si il suni acolo.

| QueenOfSpades a răspuns:

Nici eu nu ţi-aş răspunde. Eşti cicălitoare.

| Mikyss a răspuns:

Fata, dai papuci cat mai repede pana nu iti da el tie!

| Mirana03 a răspuns:

Lasa-l o perioada singur, nu-l mai cauta. Poate se simte agasat de tine si probabil are nevoie de un moment de respiro.