| Ionutz_2492 a întrebat:

cu cateva saptamani in urma colega mea de banca ma privea furioasa de fiecare data cand eram in preajma altei fete decat ea, in plus odata m-am cerut de la ora si am plecat cu cea mai buna prietena a ei, am uitat sa inmaneaz un portofoliu unde-i profesoare asa ca am sunato pe ea si am rugat-o sa il de ea profei respective.atunci mi-a reprosat faptul ca petrec prea putin timp cu ea si ca nu nu merit sa ma ajute(totusi a facut-o) curand am inceput sa ne alintam si obisnuiam sa ii spun pui sau iuby. intr-o zi m-a sarutat prin surprindere, am ramas socat de fapta ei stiind ca ea are deja un iubit. Voi ce credeti ce ar insemna asta? Credeti ca ea simte ceva pentru mine sau e ceva trecator?

10 răspunsuri:
| lovegirl15 a răspuns:

Normal ca te place, altfel nu ar face asa ceva. spui ca iti reposeaza ca nu petreci timp destul cu ea, dar totusi te-a ajutat.in concluzie, parerea mea, e ca chiar te place, altfel nu ar fi avut comportamentul asta. e clar ca e geloasahappy

| lays a răspuns:

Hai ca toti te-au facut fatalaughing)sunt singura care s-a uitat la numele tau...merit un premiurolling on the floor
pai cam simte fata.si daca iti place si tie de ea, nu strica sa incerci ceva. daca nu iti place. poti sa o iei frumusel de manuta si sa o intrebi ce e cu toate gesturile alea, de ce reactioneaza asa. daca iti zice ca te place(aici trebuie s a o aduci, sa recunoasca)ii spui ca tii foarte mult la ea, dar ca o vezi ca pe o sora. daca o placi, stii ce ai de facut.in ambele cazuri trebuie sa recunoasca pentru a putea sa rezolvi problemabig grin

| Malvina24 a răspuns:

Ceea ce spui tu se intampla des in adolescenta! Tinerii se simt atrasi de partenerul de sex opus! Nu au de ce sa te simti rau, crede-ma e ceva trecator! si eu am avut o prietena careia ii spuneam ''te iubesc'' si ea imi zicea mie si multi credeau ca suntem pe invers, dar nu a fost niciodata asa! Pur si simplu asa ne exprimam afectiunea! eu si acum tin la ea, ea m-a uitat dar asta nu ma va face sa nu-mi mai amintesc de ea! Totul e ceva de moment vorbeste cu ea nu renunta la prietenia voastra pentru asta! E posibil ca ea sa fie atrasa de tine, nu vreau sa spun ceva ce nu stiu pentru ca nu o cnosc dar poate e bisexuala (are si iubit dar ii plac si fetele) Cert e ca era geloasa si e normal! Daca tii la cineva enorm de mult la un moment dat intervine acel sentimen ''e al meu/e a mea'' nu i te poti opune! Vrea sa fie cu tine nu te vrea si cu alte fete! daca si tu vrei stai cu ea daca nu esti de acord poarta o conversatie sincera cu ea, pana la urma e prietena ta nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te placehee hee
tu o placi? poate o sa fiti impreuna dar nu stiu ce sa zic de prietenul ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt Malvina: Intrebarea o pune Ionutz => un BAIAT, deci nu are legatura cu homosexualitatea, bisexualitatea s. a. m. d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur e indragostita de u...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate cred ca s-a despartit de ala si incearca sa il faca gelos cu tine

| RezroL(̾●̮̮̃̾•̃̾) a răspuns:

: ) ) E ce-va trecator daca nu cunva vrea sa devin pe invers : ) )

| Pufuliky a răspuns:

Pai da ...simte
altfel nu ar fi reactionat in felul ala si nu ar fi fost sa zicem putin geloasa...deci tine la tine

| Ionutz_2492 explică:

Hey nu intelegeti gresit...eu sunt baiat nu fatalaughingrolling on the floor