| ciufulixx a întrebat:

am si eu o problema deci imi place de un baiat si lui ii place de mine adica asa cred ne petrecem foarte mult timp impreuna na luam in brate ne tachinam unu pe altu etc cand nu ne vedem vorbim neaparat pe mess eu ma gandeam sa fac primul pas dar nu sunt sigurasad ma puteti ajuta?:X:X

Răspuns Câştigător
| BuuBuu_9266 a răspuns:

Buna, il poti intreba daca el te place sau nu.
depinde d c rasp el:daca iti confirma banuielile. ii poti spune si u ca simt acelasi lucru pentru el, daca nu: ii spui ca ai vrut sa vezi daca si el te place ca toti ceilalti colegi!
P.S: fa tu primul pas! K daca asteptam dupa ei. oh go on fundita?:X

8 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Bună! happy

Știi vorba aia: Dacă nu riști nu câștigi!winking

Te sfătuiesc să încerci.
Dacă spui că sunteți atât de apropiați cred că va accepta.
Totuși încearcă.

Succes! happy

| DestinyDD a răspuns:

Cati ani ai?

| iulya_9118 a răspuns:

Cred ca te placebig grinintreaba-l. poate lui ii este rusine sa te intrebe.nu astepta pana va fi prea tarziu ca dupa vei regreta')

| RockStar a răspuns:

Daca va placeti asa cum spui. de ce nu vorbitii ama2 si poate ajungeti la o combinatie smug! bafta :*!

| Piticuuu a răspuns:

Daca esti sigura ca el te place incearca sa ii "arunci" un apropo subtil...intreaba-l ce parere are despre tine, fi putin misterioasa o sa ii placahappyeu zic ca e\ar trebui sa vorbesti cu el dupa discutia asta sa ii spui ce sentimente ai si sa vezi daca are si el la felhappy

| ingerasdeciocolata_7171 a răspuns:

Pai ar fi mai bine daca el tot nu face primul pashappy spune-i ce simtihappy

| mihai77_9339 a răspuns:

Inainte sa faci primul pas asigura-te ca el chiar te place nu te considera o prietene foarte buna. Daca nu te asiguri ai putea distrge total relatia voastra.Succes!

| OhNO a răspuns:

Parerea mea...Ca fata tu ar trebui sa faci primul pas...bate un apropo despre "daca am fi impreuna" si vezi cum reactioneaza tongue