| Titii a întrebat:

Am si eu o problema. Imi place un baiat, insa nu il cunosc de mult timp si chiar as vrea sa pot sa fiu cu el dar am mai avut prieteni si nu puteam iesi impreuna pentru ca mi'e de mamachatterbox. cum as putea sa fiu cu el? sa ies fara sa ma vada mama? va rog sa nu-mi ziceti sa il prezint mamei caci nu ma gandesc absolut deloc s-o fac! multumesc:* funda:*

2 răspunsuri:
| DenDi a răspuns:

O minti pur si simplu.ii zici ca te intalnesc in parca cu fetele sau in oras si tu de fapt te duci si te intalnesti cu el.dar ai grija:Sa nu te urmareasca.

| Bianca_4142 a răspuns:

Incearca subiecte diferite legate de scoala...Sau de prietene.Ca daca ii spui ca mergi sa iti faci temele cu o fata sau aveti de facut pentru scl ceva impreuna.etc...sigur te lasa.Sh pana la urma trebuie sa ii spui mamei tale sa te lase sa mai iesi cu unu, doi baieti ca doar nuh ai 11 ani ca sa nuh poti iesi. Spui sh uh ca ai mai crescut. SPER CA TE-AM AJUTAT INTR-UN FEL.SUCCES!