| Andya a întrebat:

Am un băiat în clasa super frumoslove struck:Xlove struck...Are ochii verzi și din păcate e mai mic de înălțime ca mine. El ma place din clasa a III a de cand am fost cu el.Eu il plac foarte mult si le-am spus prietenelor mele sa-i spuna. El a zis ca ar vrea sa fie cu mine dar e prea micwaiting si a zis ca pe la 15-16 ani dacrying.
El da semne ca ma palce foarte mult ca imi pune mana pe fund, ma ia in brate etc.
ziceti-mi ce trebuie sa fac! Va roooog[-o

4 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Are dreptate, e mult prea devreme.

| Thunderstruck a răspuns:

O. O nu te supara dar in clasa a 3-a sa ai iubit o. O>.< mi se pare prea exagerat dar hai cum a ajuns Romania sa ai prieten de la 8 anirolling on the floor. Si sa stii ca daca candva iti pune mana pe fund nu inseamna in nici un caz ca te placerolling on the floor eu pun mana pe fund colegelor mele cand ma enerveazalaughing. E clar asta a ajuns lumea...rusine sa-ti fie laughing

| Andya explică:

Pai eu am aproape 12 ani si el e mai mare decat mine cu 4 zile...deci are la fel

| wraithdesigner a răspuns:

Ar trebuii sa ne zici cati ani ai... nu ca el ti-a zis ca pe la 15-16 sau in clasa a 3-a noi ar trebui sa deducem ca ai o varsta cuprinsa intre 9-14 ani :?