| ralucarodica a întrebat:

Am un iubit care este in buzau iar eu sunt in arad e distanta mare si da il iubesc din tot sufletul meu si el pe mine dar el se supara foarte repede din motive banale si eu sufar mereu din motivele astea sunt foarte sensibila si plang de multe ori pe zi daca e sal supar cumva... el zice ca eu sunt de vina pentru ca il supar dar nu inteleg dc se supara din motive banalecrying oare o sa tina relatia asta oare cat mai pot sa sufar...De cand sunt cu el adic de 1 an si 8 luni nu am mai iesit pe afara mereu stateam cu el vb cu el pe mess stateam pana tarziu pana dimineata uneori cryingsunt foarte sensibila si nu stiu ce sa fac simt ca mor dar il iubesc foarte multcryingcryingcrying am nevoie de sfaturi helpcryingcryingsad

Răspuns Câştigător
| cupcake02 a răspuns:

Renunta la el si nu mai plange atata dupa el. Un baiat care isi petrece zile in sir pe mess nu este o alegere prea buna. Sunt sigura ca nu e mare lucru de capul lui, cum probabil crezi tu. Cauta-ti unul la tine in Arad, la varsta ta meriti sa iesi afara, sa te duca la o plimbare, o inghetata, o pizza, nu sa stai non-stop inchisa in casa ca sa se supere ala pe tine ca pui un emoticon care nu-i convine. Stiu ca nu imi vei urma sfatul, pentru ca na, cum ai zis si tu, "il iubesti", dar macar gandeste-te ca meriti mai mult de atat si nu mai suferi pentru orice tampenie iti spune si zi-i cand crezi ca exagereaza, daca are ceva minte si tine vreun pic la tine va tine cont de ce ii spui.

3 răspunsuri:
| Amaliutss a răspuns:

Pai. explica`i ca exagereaza mult. n`ar trebui sa se supere degeaba. pentru ca fiecare om face cate o greseala uneori straight face

| DragonuAK47 a răspuns:

Dai papucii daca nu v-ati vazut niciodata. cum puteti sa va iubiti? de unde stii tu ca el nu mai e acolo cu inca una. sau ma rog. mai multe laughing? gandeste si tu logic. si eu era sa o bat pe vara-mea. ea sta in c-lung muscel si era cu unu din oradea... si statea la oha. cica il iubea rolling on the floor

| AndreiB a răspuns:

Fiind baiat,pot sa-ti dau o explicatie care o sa te doara, dar e adevarata.El se supara din orice deoarece vrea sa rupa relatia cu tine datorita faptului ca are pe altcineva la el in oras.V-ati intalnit vreodata face to face? Imi pare rau sa te anunt.dar nu o sa va tina relatia, decat daca o sa fiti in acelasi oras.