| Viviana88 a întrebat:

Bună,as dori să îmi dați câteva idei de cadouri pentru mult iubita mea mamă. Ziua ei este duminică și sunt în pană de idei.Dau fundiță!

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Un lantisor, o bluza, o geanta, o poza cu voi, un portofel, o bratara de argint draguta, ceva finut. La multi ani mamei tale!

| untu a răspuns:

O trusa de igiena si ingrijire corporala( sapun,sampon,balsam de par, crema de fata, crema de corp, cremapentru dus, etc...)

| MeForeverAlone a răspuns:

Un bibelou, un ceas, un set de cești, un tablou cu cea mai bună mamă din lume, un buchet de flori, o pereche de pantofi, o bluză frumoasă, mai vrei?

| CLCQ a răspuns:

Florile merg oricum. Poate un portofel :-) sau ceva practic, ori un medal sau o bratara. Oricum cadoul e de la tine, se va bucura oricum.

| aria1996 a răspuns:

Depinde...ce lucruri ii plac? Dacă ai fost undeva cu ea și a văzut ceva ce ia atras atenția ar trebui să te gândești la asta... daca știi ce ii place te-as putea ajuta dar altfel nu.

| ElenaElena85 a răspuns:

Eu unei prietene i-am facut cadou o bratara personalizata cu un mesaj frumos gravat pe banut de inox si chiar i-a placut. Inoxul nu se innegreste si nici nu se deterioreaza in timp. Poti gasi multe modele pe pagina:https://www.facebook.com/eventsandgifts. Persoanelor dragi, in general, le place sa primeasca lucruri personalizate si care sa ramana amintire.

| Viviana88 explică:

Mulțumesc tuturor m.ati ajutat enorm, oricum mâine mă voi duce on oraș și după ce mă voi întoarce va dau fundiță