| BounceOne a întrebat:

Dati-mi si mie cateva idei de cadouri de craciun pentru iubita mea...Eu am multe idei dar vreau si parerile voastre...Multumesc.

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Ii piti lua un lantisor, bratara sau inel
o cana personalizata
o rama foto
un set Giordani - eu sunt la Oriflame te pot ajuta
un set cciula cu fular
lumanari parfumate
bompoane milka sau rafaello
un breloc personalizat

| r0x1d0lc3 a răspuns:

Pai in primul rand... Cred si sunt sigura ca i-ar placea un ursulet de plus maaaareee, nu de alta dar si mie mi-ar placea, diverse obiecte personalizate adica ce iti place tie ( perna puzzle cana ) eu i-am facut un puzzle prietenului meu si a fost foarte incantat, un parfum sau un set dinacela cu mai multe creme etc, sau o trusa de machiaj, un buchet de trandafiri rosiii, o bratara sau un lant de aur / argint, bine... acum daca iti permiti. Un poster maree sa il puna pe perete si multe alte chestii :* sper ca te-am ajutat. baftaaa :*

| Cookie21 a răspuns:

Flori+Cutie de ciocolata Milka+Lantisor aur/argint

| Userrr a răspuns:

1.un sarut
2.Un buchet de flori
3.O iesire la plimbare prin oras cand e aprins tot cu beculete
4.O rochie sau o bluza mov mai inchis dar nici inchis de tot.asa e modahappy
5.Un parfum
6.O bratara, lantic sau inel

| Ancky a răspuns:

Recomand urmatorul magazin cu haine Bershka. Se numeste Miau Miau. Preturile sunt foarte bune de la 10 lei pana la 90 lei. Aveti linkul mai jos.http://www.facebook.com/MiauMiauSale

| xxx3anonim3xxx a răspuns:

1.flori cu un ursuleţ sau alta jucarie de pluş şi o cutie de ciocolate cu o felicitare (indiferent ce virsta ar avea este un cadou perfect pentruu ca o sa aşi aduca mereu aminte de tine poate chiar sa doarme cu el :d:d)
2. flori şi un lanţişor (culon)şi o braţara din (oţel inoxidabil, argint, aur...) poţi scrie ceva pe culon sau pe braţara de exemplu numele tau + numele ei.
3. poţi sa ai scrii pe asfalt drum "Craciun fericit.te iubesc."

| IdeiCadouri1 a răspuns:

Uite aici 36 idei de cadouri pentru iubita de ziua ei de nastere. https://cesecumpara.ro/......e-nastere/