| diananitura a întrebat:

Buna, as dori și eu niste mesaje lungi de la multi ani pentru sora mea mai mare. As dori sa fie cat mai lungi, fundiță!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dragă sorela, sănătate şi numai bine + Dragă sorela, sănătate şi numai bine + Dragă sorela, sănătate şi numai bine + Dragă sorela, sănătate şi numai bine + Dragă sorela, sănătate şi numai bine + Dragă sorela, sănătate şi numai bine + Dragă sorela, sănătate şi numai bine + Dragă sorela, sănătate şi numai bine + Dragă sorela, sănătate şi numai bine + Dragă sorela, sănătate şi numai bine + Dragă sorela, sănătate şi numai bine

++++++++++++++

Cum sună?

| gabriielaaa a răspuns:

Cele mai emoționante mesaje bine din viața voastră privată. Cum ar fi o întâmplare amuzată sau din copilărie sa-i amitesti ca nu ai uitat amitirile frumoase si căi esti fericită cai sora ta. Să-ți exprimi fericirea si mulțumirea ca există si sa-o spui ca vrei sa fie fericită si sa va bucurați amândouă de vitoarele evenimente frumoase din viața voastră. La bine si la rău surori.