| bulinutzapisicutza a întrebat:

AS vrea sa-i fac un filmulet de strainatate unui foarte bun prieten care si-a facut o parte din concediu din 2011 in romania si 1 saptamana in franta urmanad ca de pe data de 5 septembrie sa fie la munca in italia! Mentionez ca nu am poze cu el si nu stiu ce as putea sa pun in filmulet!
daca se poate sau aveti ceva idei, poze/link-uri de unde pot sa pun mai multe in filmulet! Si ce melodie de fundal ar merge cel mai bine?
Am uitat sa precizez ca filmuletul e cam urgent big grin pentru saptamana. asta!
Cea mai mare fundita din lume

Răspuns Câştigător
| yonesss a răspuns:

Poti sa pui poze cu locuri din Romania si din franta poate si din Italia poti sa strecori poze cu tine cu alti prieteni cu familia lui daca nu ai cu el, mel poate sa fie ceva de vara sau P Diddy Coming home