| FightForYourself a întrebat:

Bunnn deci am facut cateva poze la scoala cu colegii si am decis sa fac un filmulet si nu stiu ce melodie sa pun pe fundal....sa nu fie ceva rock sau metallicalaughing))daca aveti vreo idee..-..filmuletul este pentru noi sa ne amintim de clasa noastra dupa ce o sa ne despartim la anul.-.filmuletul are aproximativ 2 min funda

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=oSuwb3W0aXE
Apreciez ca ai scris corect Metallica.

| dan1998 a răspuns:

In timp ce iti citeam intrebarea ascultam Metallica :)))bun si acum despre ce ai spus tu

http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?feels[]=Action

sau

http://www.jamendo.com/en/search

Incearca site-urile astea, gasesti foarte multe melodii doar ca sunt doar instrumental, ceea ce s-ar potrivi pe filmuletul tau, dar sunt foarte interesante, pe primul site gasesti categoriile in partea stanga iar pe al doilea dai la search si poti alege un gen, instrument sau categoria anume. Sper ca e de folos :)
A da si nu conteaza ca o melodie e de 5 minute si filmuletul de 2 o sa intre pe filmulet doar de cat ai nevoie :)