| xFaith a întrebat:

As vrea sa imi ajut parintii cu niste bani. trec printr`o perioada mai urata cu banii. Eu ma pricep la desen, imi place sa fac tot felul de rochii. unde a-s putea duce desenele mele pentru a fi cumparate? Sau la cine a-s putea duce desenele mele?

Răspuns Câştigător
| bengalezuxxx a răspuns:

Daca ai cu adevarat talent la desen depinde e cam greu sa faci bani din asta mai ales la inceput.intai fate remarcata la anumite licee de arta

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu parere de rau sa stii ca nu iti cumpara nimeni desenele. chiar daca sunt bune mai intai trebuie sa fii cunoscuta tare si sa ai pile pe aici pe acolo

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu cumpara nimeni desenele tale; se vand cele ale creatorilor care au urmat o facultate de designe vestimentar. Incearca sa pictezi tablouri mici pe care le poti vinde pe net chiar.