| abaalexandra a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu dc imi tremura o mana (cea stanga) din ce cauza ar trebui sa fie si ce as putea face pentru a ma vindeca sa nu m-ai imi tremure asa (mentinez am doar 15 ani si deja se intampla asta )probil din cauza ca imi pocnesc eu articulatiile imi pocnec degetele... ce sa fac sa nu-mi m-ai tremure?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca are legatura cu pocnitul articulatiilor, dar cred ca ar trebui sa te vada un neurolog (eventual pediatru) cat mai repede. Vorbeste cu unul din parintii tai sa te duca saptamana viitoare la medic.

| Marry:X a răspuns:

Buna.Nu are legatura cu pocnitul degetelor si etc. Parerea mea este sa te duci cu parintii tai la tu medic, pentru ca nu ne putem da seama despre ce este vorba.Pa pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga, poate fi spasmofilie sau lipsa de calciu. oricum du-te la un control sa-ti faca analizele de rigoare si sa-ti prescrie tratament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbati mana!