| SilentRain a întrebat:

Îmi tremura incontrolabil degetele de la mana stânga, se întâmpla cam de 3 zile, se oprește câte puțin dar începe din nou.
De la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
19 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"tremura incontrolabil degetele de la mana" - pare ceva serios, fă-ți un rmn

| SilentRain explică (pentru sierra1):

Ma gândeam la o scădere de calciu, da mai bine dau o fuga la medic

| Catrice a răspuns:

Nu știu.
Auzi, da' cum stai pe scaun, în pat? Și cam cat?
Da' alte simptome nu vezi?

| SilentRain explică (pentru Catrice):

Stau normal, ca doar nu stau cu capul în jos laughing
Nu prea stau în pat, decât noaptea
Alceva in afara faptului ca am fost supărat, nu sa mai întâmplat

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Ma refer dacă stai aplecat, ții spatele drept, iei poziții ciudate laughing

| Celcestietot a răspuns:

Stres, lipsa de somn?

| SilentRain explică (pentru Celcestietot):

Am fost și stresata thinking

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Daca ai probleme cu muschii acelei zone, ai putea suferi chiar de scleroza multipla. Sa nu mai vorbim de o degradare a creierului, ceea ce acestea pot genera diverse boli care provoaca reactii in lant asupra corpului. Dar, sper sa nu ai nimic, consulta un medic ca sa fii sigura happy.

| SilentRain explică (pentru Celcestietot):

E clar atunci, ma scufund ca titanicul

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Diferenta dintre tine si acesta, este ca tu poti inota.

| SilentRain explică (pentru Celcestietot):

Nu știu sa înot, deci la funduletul oceanului ajung

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Te invat eu sa inoti, tot ce trebuie sa faci, este sa imi ceri o intalnire, eu sunt biletelul tau de salvare laughing!

| SilentRain explică (pentru Celcestietot):

Crede-ma nu iti dorești rolling on the floor)

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Vai, dar atunci te voi lasa pe mana medicilor daca este asa de periculos si daca nu vor reusi, ma voi ocupa eu personal laughing

| SilentRain explică (pentru Celcestietot):

Problemă rezolvată daca te ocupi tu, ma duc sa cumpar groapa si sicriu'

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Atunci in acel final, te voi duce spre lumina, deci eu sunt de folos oricum ai pune problema rolling on the floor

| SilentRain explică:

Nu știi nici ce culoare au ochii mei, dar îți place să manci rahat aiurea despre mine
Faci parte din categoria aia scârboasa de oamenii, care își dau cu părea aiurea și fără sens
Nu consum alcool, doar ciocolata cu rom

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îți mai pocni degetele, renunță la fumat și băut, redu din stres, încearcă să i ei calciu și dacă nu îți trece îți recomand o vizita la neurolog

| Golyat18 a răspuns:

De la faptul ca scrii prea mult pe TPU
Btw câți ani ai?