| iccecrim a întrebat:

Bună, astăzi iubitul a plecat în Norvegia, va sta acolo o lună, ce aș putea face ca să nu-i simt lipsa? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Ce pot sa iti spun? Sa il uiti? Nu pot face asta!
Incearca sa iti gasesti ocupatie, iesi cu fetele in oras..etc.
Nu vei putea sa uiti ca nu e langa tine.
Iubirea face asta.
Incearca sa te concentrezi, dar te previn ca vei fii cu gandul la el.
Incearca sa iesi, sa te distrezi..etc.
Nu stiu ce faci tu de obicei...
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Pa.

8 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Ascultă muzică norvegiană.

| iccecrim explică (pentru Duucu):

Buuuuuuuuuuuun raspuns, doamne! Geniu!

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru Duucu):

Sau poate manele laughing)

| Crucified a răspuns:

La telefon nu vei putea vorbi cu el? Dar tot e naşpa că nu va fi lângă tine, să vă atingeţi, sărutaţihee hee
Deci ocupă-ţi timpul şi cu altceva interesant.

| grab a răspuns:

Pune-ti o poza cu el pe wallpaper la telefon si poarta ceva de-al lui, un tricou, niste boxeri, niste casti ceva happy

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

In general incearca sa iti ocupi timpul cu ceva... distractiv de preferat. gen bancuri, filme comedie, etc. lipsa lui oricum o sa o simti dar poate mai putin. ceau.

| iccecrim explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Multumesc din suflet. Asa cred ca si voi face.

| Tedu a răspuns:

Incearca sa te uiti la filme sa petreci mai mult timp cu pritenii adevarati.