| DixxuDiii a întrebat:

Astazi tatal meu implineste anii.
Ce cadou as putea sa-i fac?
Fundaa!
[Scuze de categorie]

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cred că un certificat de la ginecolog care îți atestă virginitatea i-ar aduce zâmbetul pe buze și ceva mai multă liniște în suflet.
Dar poți încerca și cu un bilet la meci și un "tati, te iubesc"...

| unbaiatanonim a răspuns:

O femeie gonflabila.

| papusika34 a răspuns:

Pai, ai putea sa ii iei o garoafa, cu tote ca e barbat, si... depinde daca ai cativa bani pusi de-o-parte. Poti sa iei un parfum, sau sa ii fai o felicitare, sau... sa ii gatesti ceva. Daca ii plac dulciurile fai un tort si daca nu-i plac fi atenta aici la o mica reteta foarte USORA : Deci i-a niste bete de frigarui ( daca nu ai asa ceva poti folosi scobitori, dar o sa iasa mai mici), niste sunca presata, sau salam, sau muschi, stii la ce ma refer., branza, cascaval, rosii, ardei sau castraveti. ( bineinteles ca poti adauga si alte ingrediente care ii plac tatalui tau), si colturile de la o paine. Bun, acum le pui pe toate pe betele de frigarui (scobitori). Sunca o tai in bucatele mici si o rulezi, apoi o introduci pe bete, si salamul la fel, apoi branza o tai in cubulete mici si la fel, o introduci, rosia o tai in cubulete mici, castraveti ii tai rondele, iar ardeii ii tai, asa "de-alungul" si cascavalul. Bineimteles ca vei folosi alta ordine, ca eu le-am amestecat mai sus tongue. Asa, dupa ce termini infige betele pe cele doua colturi punele pe o farfurie si tinele la frigider pana cand toata familia e acasa. Le scoti si ii spui tatalui tau " La multi ani! " Sper ca ti-am fost de ajutor! Fundita?

| Roxana25155 a răspuns:

Un parfum? Ceva in genu asta?