| Jorgibusn029 a întrebat:

Buna băieților, ce părere aveți?
Ați lua o femeie cu 5 copii?
Răspunsul sincer primește funda

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Glumesti! Mai ales ca te adresezi baietilor, nu barbatilor.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Niciodata

| Freya1 a răspuns:

Eu nu sunt băiat, dar îți spun că am văzut familii de genul.Problema e ca sunt doua variante.
Ori sunt familii dezorganizate și se iau ca nu ii ia nimeni nici pe ea nici pe el.Ori sunt familii cu bani ce deși au și unul și altul copii mulți ii impreuneaza și trăiesc fericiți ca au din ce.

E greu sa crești atâția copii, indiferent ca sunt sau nu ai tai.

| ywar a răspuns:

Eu as lua cartea de gramatica. Degraba.

| AliGab a răspuns:

Vrei sa iti spunem noi ce sa faci? Fiecare om face ce simte. Daca simti ca ii poti iubi copiii ca pe ai tai si sa nu o pui vreodata sa aleaga intre tine si vreunul dintre copii, poti face pasul. Daca simti ca ai ei copii sunt piedica in relatia voastra, atunci lasa femeia in pace.

| ValentinMihai78 a răspuns:

În primul rând trebuie să îi cunoști trecutul, motivul pentru care este singură cu 5 copii, dar cel mai important lucru, cei 5 copii au același tată, sau sunt cel puțin 2 tați pentru acei 5 copii. Dacă sunt cel puțin 2 tați pentru cei 5 copii, retragerea, nu este o femeie serioasă, ci doar o femeie ușoară care folosește copii drept paravan pentru atragerea bărbaților miloși.
Dar, dacă este o văduvă, merită o relație serioasă cu această femeie cu 5 copii.
Și, prudență, dacă este divorțată și a rămas cu cei 5 copii! S-ar putea să se ajungă la o căsătorie în 3!

| Continchiscontsters a răspuns:

Dacă o iubești cu Adevărat Da. Copii ăia chiar de nu sunt ai tăi nu au nicio vina frate absolut nicio vina eu unul nu vad asta și nu consider asta o problemă dacă o iubești cu Adevărat incondiționată fără nicio așteptare și barieră nu mai contează trecutul și a cui sunt copii.

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu trebuie sa judeci trecutul acelui om la inima care o iubești cu Adevărat. Când vezi un bărbat ca pune preț pe virginitate și copii a cui sunt și începe să-ți judece trecutul acel om nu te iubește cu Adevărat pentru el contează altceva nu contezi tu cu Adevărat cine ești tu pentru el ce insemni tu cu Adevărat pentru el.