| anonim_4396 a întrebat:

Buna, buna!
Eu am o relatie de un an si jumatate cu iubitul meu, ne intelegem destul de bine, el mereu imi scrie, imi spune unde este fara sa il intreb eu, are grija de mine, de ziua mea mi-a facut cadou Iphone 12 pentru ca stia ca mi-l doresc foarte mult. Nu mi-am pus niciodata problema de despartire sau inselat pentru ca il vad si simt ca ma iubeste foarte mult, ar face orice pentru mine. Problema este ca am fost la el acasa sa iau niste carti si am gasit la el in calculator in istoric cateva lucruri care m-au pus pe ganduri si cumva am inceput sa ma indoiesc de relatia noastra si de el din cauza acelor lucruri. Erau filme deocheate, a cautat niste foste colege de clasa si o fosta iubita a lui si erau acolo fete de pe publi24 (stiti la ce ma refer), fetele fiind din orasul nostru. Efectiv am ramas socata, incep sa cred ca nu il cunosc deloc..hai ca inteleg filmele ca toti se uita, cautarile ca era curios ce mai face x sau y, dar fetele de pe publi24? Nu il vad in stare sa caute o femeie usoara si sa o cheme la el acasa sau ceva, dar nu stiu ce sa mai cred sau ce sa fac.
Mi-ar prinde bine o parere sincera, chiar nu stiu ce sa fac sau ce sa spun.
Multumesc tuturor care imi vor raspunde!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa te ingrijorezi de aceste probleme cand vei fi sotia lui, daca vei fi. Ce ai vazut tu acolo pot fi dinainte de relatia cu tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Relatie la distanta, asa-i?

| Hammurabi a răspuns:

Nu te supăra pe mine dar eu cred că ți s-a blocat mintea. laughing
De unde ai tu certitudinea 100% că acel calculator este utilizat și atins ABSOLUT numai de el?
Că n-a fost niciodată pe la el un prieten, un coleg, o rudă, vecin sau oricine altcineva, care probabil într-o anumită conjunctură a stat și a butonat pe calculatorul lui? History-ul acela e al tuturor celor care au atins acel calculator.
Fă bine și discută cu el și întreabă-l direct, până nu faci vreo prostie mai mare ca tine.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Eu zic să-i TOTUL. pe față. apoi pas cu pas, să-l intrebi de ce incă mai caută aventruri la alte femei. Află toate secretele lui, apoi m-ai dăi o șansă. o singură șansă! Ps. Nu uita. Fii TU ceea ce vrea de la altele. De

| just4ubr2015 a răspuns:

Daca se uita prea des pe public 24 sa nu fie proxenet ai grija cu el sa nu ajungi si tu acolo pe site din ce ai povestit sigur are un anturaj dubios si iti va aplica metoda lover boy