| anonim_4396 a întrebat:

buna! Mai este foarte putin pana la Craciun,cum bine stiti,iar eu cu surorile mele ne gandim si nu reusim sa ne decidem ce sa ii luam mamei,pentru ca are de toate si este foaarte greu. Mama este in zodia scorpion,ii place culoarea rosie si. Vreau sa imi spuneti ce cadou i-ati luat, sau ii luati mamei voastre ca poate ma ajutati cu ceva big grin

Răspuns Câştigător
| Valisha18 a răspuns:

Mereu mi s-a parut usor sa ii iau cadou mamei, mai greu este cu tatal...
Ati putea sa ii luati o craciunita ( planta cu frunze rosii) si sa ii faceti o felicitare, sau sa ii cumparati una. Daca ii plac cosmeticele, luati-i un cosulet cu mai multe produse, deoarece, in general, are o mica reducere, sau un parfum cu miros asemanator celor care le poarta.
Daca este o fire practica, puteti sa ii luati lumanari frumos mirositoare pentru Craciun, o rama frumoasa decorata, cu o poza de familie, un mic tablou de iarna, daca ii place arta, niste globuri pentru brad rosii, frumos decorate, sau alte decoratiuni.
Eu i-amluat in fiecare an ceva de genul asta mamei mele si mereu i-au placut, acum depinde si de ceea ce ii place mamei tale, insa sper ca te-am ajutat! Te pup!

2 răspunsuri:
| Louuder98 a răspuns:

Poti sa ii iei o esarfa de matase, o trusa de machiaje (daca foloseste) sau un parfum. Cele mai multe dintre mame prefera ceva facut de copii lor, sau ceva ca sa le aminteasca mai mult de ei, ar fi foarte dragut un album cu poze cu voi si familiawinking

| Angelaaa a răspuns:

Un nepotel? big grin