| Alexandra1312 a întrebat:

As dori sa imi spuneti cum pot cuceri un baiat din zodia scorpion cu care am fost pana acum impreuna, dar am fost doar 4 zile.El este cu 2 ani mai mare decat mine.Va rog ajutati-ma! Nu stiu cum sa mai fac...Nu mai am nici o idee...Si ma tem ca metodele mele nu o sa mearga. crying Va rog din tot sufletul ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Puneti papuci de fuga scumpo,scorpioni is greu de dat pe brazda, sunt scorpion. Daca vrei asta, trebuie sa accepti unele lucruri, noi scorpioni suntem foarte gelosi si foarte posesivi cu 'cei al nostru' noi nu vedem jumatati de masura, ori e totul ori nimic.Personal sunt foarte incapatanat si pe ce imi casuna castig.Dar nu ma joc cu dragostea si sentimentele fetelor happy Fel si fel de oameni peste tot.Pe cat de romantici putem fi pe atat de perversi suntem.Personal nu stiu ce sa zic, depinde daca il iubesti, daca vrei sa fi cu el si etc.Ai grija,poate vedea in tine doar o jucarie, noua ne plac jocurile cu tenta erotica, jocurile pasionale de cuvinte, jocurile cu subinteles (unele perverse)Incearca cu ceva romantism happypoate il dai gata.
AI grija ca si daca il ranesti in dragoste, s-ar putea sa iti dea sa gusti din propriul tau venin :^^ Citeste mai multe despre barbatu scorpion.

| Alexandra1312 explică (pentru Liviu):

Multumesc pentru sfaturi :*

| tpuaskerishere a răspuns:

Nu cuceresti zodia, ci personalitatea sau mai bine zis pe el ca om, ca tot ce reprezinta si daca reusesti sa faci asta fiind naturala, fiind 100% tu inseamna ca merita, dar daca nu se intampla asta inseamna ca nu pe el trebuie de fapt sa l cuceresti. Bafta!