| Iustiina a întrebat:

Ce cadou i-ati lua mamei voastre de craciun? va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Ok te ajut eu dragawinking. Eu i-as lua un plover de dama mai la moda si frumos sti? Sau chiar o pereche de botine nu foarte scumpe, sau ce-i place ei. Un fular dragut sau niste manusi tari care se poartawinking. Sau daca nu vrei haine, ii poti lua un accesoriu, sau ceva folositor cum ar fi: fion, placa, machiaj (cred ca are de astea :p ), dar mai simplu ar fi sa i iei un set cu ceva, vezi si u, te vei descurcawinking. Trebuie doar sa stii ce-i place ei... fundita? big grin

3 răspunsuri:
| alinutza92r a răspuns:

Cadou pentru mama...pai spre exemplu, am vazut in titan, niste carticele foarte interesante, cu texte foarte frumoase, texte impresionante, pentru mame, iubiti, bunici, ce vrei tu, e la biblioteca aia de la titan(chiar in magazin)

| Andreea_2177 a răspuns:

Pai, uite ceva frumos de Craciun: Un glob cu cutiuta muzicala si scena in interior. Arata super! cauta pe www.cutiuta-muzicala.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am pus intrebarea chiar astazi.Intra si vezi raspunsurile.
Bafta!