| diadiadia3 a întrebat:

Buna care sunt cauzele balonari, ma balonez dupa orice masa, prima data am crezut a sunt insarcinata din masturbare, dar nu am ciclu deci nu pot fi insarcinata si + ca din masturbare nu poti ramane insarcinata. Mi-a crescut putin burtica si acum ma balonez dupa fiecare masa! Mananc mancare facuta doar de mama.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna.
Sa inteleg ca nu ai CM, dar te masturbezi? hm.s-a dus de tot copilaria voastra.
cauze pot fi destule care pot cauza balonari, elimina prajelile/mancarea picanta/acidulatele si ceva analize nu strica sa faci
O seara buna!

| diadiadia3 explică (pentru caramela):

Ma'm masturbat nu ma mai masturbez -_-

| caramela a răspuns (pentru diadiadia3):

Bine ar fi sa te lasi de acest "sport"
O seara bunahappy

| Spinoasa a răspuns (pentru diadiadia3):

Invata sa scrii corect, copilo si sa nu iti stea gandul la sex!

| diadiadia3 explică (pentru Spinoasa):

... Chiar nu imi sta gandul la sex, eu chiar am intrebat altceva!
Tii se pare ca nu am scris corect? Nu ti-am cerut parerea despre scrisul meu sau mai bine zis nu te-am pus sa ma corectezi!
Eu am intrebat pur si simplu care sunt cauzele balonarii! -_-
Dar ok... Cu anonim e foarte usor!

| Xd_Elvis_1990 a răspuns (pentru diadiadia3):

Dar masturbarea e super ok multe fete se masturbeaza de la 11 ani deci nu te retrage de la ea happy mute spun nu ma masturbez dar se freaca de au dracilaughing
uite id meu. terekjon

| AR1373 a răspuns:

Poti lua niste pastile de la farmacie ori poti manca ACTIVIA(nu am incercat, dar daca altii mananca si scapa nu vad de ce nu ar merge si la tine).
Bfta happy