| Cornelia19 a întrebat:

Ce as putea sa-i cumpar mamei de ziua ei, pe langa buchetul de flori? Funda + vot la toate!

Răspuns Câştigător
| nikol a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un lantisor cu medalion in forma de inimioara si inauntru o poza cu tine si ea. semnificatia e iubirea pe care o porti pentru ea.Asa ca lantisorul cu medalion o sa il aiba tot timpul o sa se bucure enorm ca i-ai dat ceva special doar pentru ea.Va costa mult dar e ceva semnificativ va merita ai sa vezi.

4 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Mamele sunt persoane practice, deci cumpara'i ceva ce sti ca va folosi, de ex un ruj sau un parfumhappy

| Marcela a răspuns:

O ciocolata milka la cutie din aia in forma de inimioara :X
sau un set de sprei, deodorant si ce mai e pe acolo,
sau un urs mare de plus,
sau un lantisor de argint daca nu ai bani de aurhee hee :d,
sau daca ii plac animalele si te descurci poti sa ii cumperi un catel sau o pisicuta mica cu o fundita si il/o pui intr-o cutie de cadou *.* ar fi sweet ♥
sau. ceva ce crezi thu ca iar place happy gandeste ceva trebuie sa stii doar e mama ta
succes!

| Didiuxx a răspuns:

Un ceas de mana, o felicitare, o esarfa sau o vaza depinde de ce are nevoie ea...

| laxyblaxy a răspuns:

O cutie de bomboane si sa ii faci o felicitare de la tine de la inimioara! Cam atat...