| Roxana6277 a întrebat:

Ziua mamei e peste cateva zile. Ce as putea sa-i cumpar? (am un buget de 35 lei). Mamei nu-i plac gablonturile sau bijuteriile care nu sunt din aur si nu vreau sa-i iau nici flori pentru ca stiu ca o sa-i ia tata trandafiri.

Răspuns Câştigător
| Himera a răspuns:

Poti sa-i cumperi un tort(daca nu face ea), sau o cutiuta muzicala, sau o carte, sau un ceas.

| Iulia20 a răspuns (pentru Himera):

Poti sai iei o rama cu o poza cu ea poti sa ii iei un albun stiu si eu sau poti sa ii iei ceva mai ieftin ce ai vazut ca ii place eibig grinsper ca te-am ajutatwinking. funditapuppy dog eyes

5 răspunsuri:
| michael94 a răspuns:

Hmmm.Nici bugetul tau nu este prea mare.Scuze ca iti spun. Dupa parerea mea, chiar tu ai zis-o ca vrea bijuterii, eu i-as cumpara o bratara de argint.

| Roxana6277 explică (pentru michael94):

Am zis ca nu ii plac decat bijuteriile din aur. stiu ca nu e mare bugetul, asta pentru ca am cheltuit mai mult de jumatate din cat aveam la inceput pentru codourile de Craciun.

| michael94 a răspuns (pentru Roxana6277):

Pai nu din aura draga.Din argint, sau putin conteaza cadourile la mame, daca i-ai scrie o felicitare cu multa dragoste o sa vezi raspunsul.Eu asa am facut si mama chiar a inceput sa planga.

| IIIoanaYo a răspuns:

Buna! Ai putea sa ii cumperi o rama foto si acolo sa ii pui o fotografie de familie sau cu voi sau cu ea...