| crisstianna22 a întrebat:

Ce parere aveti despre amante?

Răspuns Câştigător
| AlbaAura a răspuns:

Sunt femeile care se multumesc cu jumatatile de masura.Niciodata nu pot fi pe primul loc.Nu cred ca trebuie invidiate.Din contra.Sunt de compatimit. Cele care iubesc cu adevarat si fara interes eu cred ca ar trebui apreciate.E un sacrificiu totusi sa-ti traiesti iubirea, conditionat si constransa de imprejurari, multumindu-te cu locul 2. Iar referitor la amantele intretinute nu cred ca ar trebui sa jignim nici macar dandu-ne cu parerea.Sunt foarte multe motive pentru care femeile accepta acest statut de amanta.

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt niste femei care accepta sa fie folosite apoi sunt abandonate cand le e lumea mai draga

| Horanhugsme a răspuns:

Sunt niste pisici in calduri care nu au altceva sa faca decat sa distruga relatii.

| KinderPinguii a răspuns:

Intreaba`ti sotia/prietena laughing
Iti raspunde ea sigur!batting eyelashes

| IloveME a răspuns:

Pff ti-as spune intr-un cuvant,, nu tocmai foarte buna!
Ce tie nu-ti place altuia nu-i face!
Deci cum poti tu sa te culci cu un barbat, stiind prea bine unde merge ala dupa ce te lasa?
Jur nu inteleg aceste femei! ele chiar nu se respecta? chiar nu au stima fata de ele?

| Oana92 a răspuns:

Sunt femei de ultima speta, care nu se iubesc nici macar pe ele, capabile sa clace peste cadavre pentru a-si atinge scopul si care nu realizeaza ca raman mereu pe locul 2. Femei care distrug casnici si lasa copii fara tata...

| AtateaConditii a răspuns:

Femei care le plac pericolul, care isi folosesc inteligenta pentru a fraieri bartbatii dar cu riscul sa fie vazute prost in societate doar daca nu sunt discrete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica curve.nu prea buna.parerea.stii ce cristianna? da tu ce esti? confesorul lui? i-ai spus vreodata? bai baiatule? ai o sotie, santeti o familie, du-te ma boule si plangete ei, discutati, ca d-aia vii la mine nu vrei sa vorbesti cu ea.pentru un capat de matz bagat si frecat in gaura, provoaca numa suferinta, iar pe el il doare in paispe, ca pe soarecele de la siloz, ca fata vaca greu.trimite-l acasa la femeie si la copii daca are, daca nu sa faca ci cea pe care a luat-o pana moartea ii va desparti.ca cu o leaca de noroc poate-i face doamna neagra o vizita mai devreme, si scapa-ti amandoua de podoaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amantele sunt niste femei fara demnitate care nu o sa fie niciodata respectate...

| eurynomus a răspuns:

Vreau si eu! cine see baga? tongue

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu imi plac.Sunt oribile.P, apa

| SimonaQs a răspuns:

Aoleuuu...O amanta este acea femeia care aceepta sa fie cu un om insurat si nu o intereseaza decat lucrurile materiale. Ai o amanta atunci cand nu iti mai iubesti parteneta...E oribil straight face

| feraryyy78 a răspuns:

Este o mare greseala sa ai amanta sau amant, pentru ca nu este o relatie adevarata, se poate spune ca este o relatie de satisfacere a nevoilor.

| oAaaNaa a răspuns:

Ca nu ar trebui sa se bage in viata barbatilor.

| Onutsu a răspuns:

Amanta este o femeie care doreste doar placeri, nimfomana de obicei, iar termenul de amanta este introdus intr-o casnicie doar cu ajutorul unui barbat, care de fapt nu este barbat, ci o femeie imbracata in haine de barbat, care isi doreste o amanta, desi are o sotie minunata langa el!

| doarMEmo a răspuns:

Sunt acele persoane care doresc sa traiasca bine..nu le pasa cu cine...

| crisstianna22 explică:

Sa spunem ca nu are copii, nevasta ci doar prietena. si ca relatia lor nu mai duce mult. ar fi o greseala din partea mea sa intervin? tin sa precizez ca nu il caut, nu intervin in mod direct, el are nevoie de mine si nu zic sexual, ci sa vorbeasca cu mine, sa se descarce caci acasa nu gaseste intelegere.happy

| crisstianna22 explică:

Nu are sotie, nici copil ci doar prietena. Si in plus, nu sunt eu cea care il cauta, practic, si eu ma folosesc de el. Daca ea nu stie sa il faca fericit si are nevoie de alta, ce e atat de gresit?happy Si in plus, nu vad de ce va agitati si condamnati atathappy

| lkjhgfdsa a răspuns:

Parerea mea este ca aceste femei nu se respecta, nu au demnitate si se lasa pe locul doi.nu pot sa inteleg cum pot accepta sa fie doar amante.un barbat care te iubeste nu te pune pe locul doi.scuze daca am jignit pe cineva