| samantha a întrebat:

Ce parere aveti despre amante si amanti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ce parere aveti despre mine? Aaaa... adica, despre amantihee heebatting eyelashes

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Amantii iti ofera de obicei o relaxare. Cu ei nu trebuie sa iti faci grija zilei de maine si nu participi afectiv. Sunt si cazuri in care amanta sau amantul iubeste partenerul dar mai rare. Acele cazuri sunt mai complexe. Acolo deja e un trio al iubiri si e multa suferinta la mijloc cand se sfarseste tot.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

O parere foarte proasta, sunt oameni de nimic, la ei simtul moralitatii lipseste cu desavarsire, probabil au fost operati de rusine.

| Arthur a răspuns:

Inca o duc binehee hee

| Paris a răspuns:

Foarte proasta. Sa mi se ierte exprimarea, dar acele femei care au amanti, sau care sunt amante, nu pot fi numite decat c**ve. La baieti mai e ce mai e, dar cand o femeie face asta, decade intr-un mod josnic din punctul meu de vedere.

| RetroX a răspuns:

Imi plac amantele, dar urasc amantii! laughing

| udarb a răspuns:

Pai cu o amanta trebuie sa cheltuiesti poate mai mult ca si cu toata familia. Deci este o mare prostie.

| andytza a răspuns:

Sunt cea mai buna alegere cand sotul/sotia are migrena 24 din 25laughing

| Mamamare a răspuns:

Parerea mea: este o prostie... Dar pentru unii nu, ei spun ca este mai bine asa cu amante.amantii!happy
Tu ce crezi?

| dix a răspuns:

"Prostii invata pe pielea lor, desteptii pe pielea altora", orice lucru are un rost in viata? Oare. Mai bine sa nu rupem "cercul conjugal", dar daca e sa fie cu "nabadai" atunci sa fie in interiorul sau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-i intrebam pe ei!

| samyrrra a răspuns:

Am fost sotie timp de 12 ani si nu a meritat.am suferit mult din cauza nestatorniciei sotului .si...ne-am despartit. acum sunt amanta si sunt foarte fericita.pentru mine casnicia nu inseamna mare lucru. iubirea si fericirea e mai presus de orice.