| AlinnaAly a întrebat:

Hey TPU... Ce parere aveti despre amante?

10 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Sunt in trend amantele! Insa, la ale cui te referi? laughing

| mona a răspuns:

Amantele sunt niste,, obiecte,, folosite apoi parasite

| RAY a răspuns:

Ori prostituate ori amante care e diferenta? barbatul e prost ca nu vede ca are o femeie langa el nu amanta aia e profiitoare, de curiozitate geniile aveau creiere de femeie nici nu mira vezi tu femei care platesc pentru sex?

| OnuOnulică a răspuns:

Despre amante sunt mii si mii de forumuri pe care ele sunt catalogate in tot felul.nu am nimic impotriva lor ele isi aleg viata.barbatii sunt cei vinovati ca se arunca in relatii si lasa alte femei sa le distruga casnicia,insa cred ca exista si relatii ascunse care nu doresc sa destrame familii si doar vor sa scape de problemele de acasa,sa aiba un moment de linistite si mai ales la barbati sa se simta din nou tineri,doriti,sa aiba una mai tanara langa ei care nu le reproseaza nimic,le ofera placere si atat,ce faci cu amanta nu poti face cu sotia uneori si sunt miii si miiii de motive pentru care barbatul apeleaza la amanta. uneori sotiile sunt de vina pentru ca ii neglijeaza si nu le mai ofera iubire,sex,intelegere,pe motive gen:,,sunt obosita,copii, stresul, in schimb sunt dispuse sa vorbeasca non stop despre datorii si probleme de ii sufoca cu stres, tipete, gelozii etc.cred ca poate totusi daca exista intelegere in cuplu prefera sa se duca la un anumit timp sa dea bani la o femeie de pe la cluburi care se ocupa cu astfel de lucruri si vine acasa la familie fara sa mai aiba vreo treaba cu alta femeie,barbatul e in continua cautare de ceva nou, sa exploreze, sa vaneze, sa agate femei tinere, sunt nascuti cu asta.asa ca dupa mine sotiile inselate trebuie sa se gandeasca ce anume nu mai fac pentru sotii lor de se ajunge la o relatie cu alta femeie si nu doar aventuri.

| h3r a răspuns:

Despre ele n-am, decât despre cei care le țin.

| AlinnaAly explică (pentru h3r):

Ce parere ai despre cei care le tin?

| gabriela2201 a răspuns:

Neinteresante; exista mii de cazuri cand sotii au ramas impreuna si amantii cum au venit asa au si plecat.

| Petrica98 a răspuns:

Amante?
atunci de ce tiai mai batut capu sa ai o pritena ca apoi sa o inseli
nu vad nici o logica
dar faci ce vrei
dar sa stii ca orice are consecinte

| DoesEditz_David_1985 a răspuns:

A doua roata a barbatului.

| Luriiica06 a răspuns:

Placerile barbatuluiwinking curve!