| anonim_4396 a întrebat:

ce sa fac sa nu ma mai supar pe prietenul meu, si el ma mai supara cateodata dar eu is teroare laughingadica is foarte suparacioasa. el e un baiat bun si ma iubeste, nu vreau sa il supar si pe el de fiecare data cand ma supar si eu. avem 7 luni de cand suntem impreuna si ne merge bine, doar pana
ma supar eu ce sa faac?

funda love struck

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ce sa faci?
Nu te mai supara ^_^, simplu.
Gandeste de doua ori inainte de a-i spune ceva rau, e iubitul tau si nu merita certuri sau chestii de genul.
Pana la urma, cred ca te superi din nimicuri din astea, fii intelegatoare si calma.
Lasa furia, nu-i binewinking!

1 răspuns:
| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Depine numai de tine sa-ti controlezi emotiile.
Incearca sa fii mai calma, mai toleranta, intelegatoare.
Gandeste-te ca toata lumea face greseli si e important sa judeci limpede, sa nu fii asa vulcanica.
Fa mai multe exercitii de stapanire a furiei.
happy bafta